קייטרינג ירושלים – לאירועים קטנים וגדולים!

קייטרינג ירושלים

בעידן הזה בו ברוב המשפחות עובדים שני ההורים, אין לאף אחד זמן כמו שהיה נהוג בעבר, לבשל ולאפות ולארגן כיבוד לאירועים משפחתיים ובדיוק בגלל זה יש את קייטרינג ירושלים.

רוב המשפחות שחוגגות אירועים, לא עומלות על הכיבוד לבדן אלא מזמינות קייטרינג. זה מבטיח שפע של מנות מיוחדות ומקוריות, והופך את האירוע לטעים במיוחד.

תוכלו להזמין אוכל מוכן לשבת, ליום הולדת, בר או בת מצווה, בריתה, יום נישואין, מסיבת גיוס, שבת חתן ועוד.

מדובר על קייטרינג מושקע בהשגחת הרבנות ירושלים עם כשרויות שונות המתאימות למסורת ולמנהגים של כל אחד.

כך תוכלו לארגן אירוע בו תהיו רעננים ושמחים, מבלי "לקרוס" חלילה אחרי הכנות מתישות הנדרשות לצורך אירוח לאירועים בביתכם. תחסכו לעצמכם את המאמצים, ובמחיר שווה לכל נפש תוכלו להרים כל אירוע אשר יותאם לכם אישית, הן מבחינת הטעם והן מבחינת הכיס.

שבת חתן- סיבה טובה להזמין קייטרינג ירושלים!

שבת חתן זו השבת שאחרי או לפני החתונה (לכל עדה יש את המנהג שלה) ומשפחת החתן עורכת אירוע תחת שם זה. החגיגה מתחילה בתפילה בבוקר, החתן עולה לתורה ואחר כך פורש לביתו יחד עם כל האורחים לארוחה. זה בדיוק האירוע שצריך בשבילו להזמין את קייטרינג ירושלים שכן אין שמחה גדולה כחתונה במשפחה ואין תחושת חגיגיות כמו השבת הזו בו החתן מתחבר לבורא עולם ומודה לו על הזיווג המוצלח.

זוהי הזדמנות להתחבר לקדושה וגם לאוכל. בשבת חתן יש יסוד רוחני לקראת בניית הבית החדש וזהו החיבור לתורה, וכמו תמיד זו חגיגה רוחנית וגם קולינרית בה משפחת החתן טורחת על כיבוד האורחים- הכלה ובני משפחתה שנהנים מארוחה חגיגית המעצימה את תחושת השמחה והאיחוד של שתי המשפחות.

כאשר בוחרים בקייטרינג המציע שפע של מנות, תהפוך השבת חתן לאירוע בלתי נשכח, טעים ומהנה מעבר לסיבות הרוחניות לקיומו, גם לאירוע המזין את הגוף בעוד הקדושה מזינה את הנפש.

מה כדאי להזמין מהקייטרינג?

בתפריט של שבת חתן אפשר להזמין לדוגמה 5 סוגי סלטים ועוד 2 סוגים של סלטים ירוקים, שני סוגים של מנות ראשונות, שתי מנות עיקריות. 3 תוספות, קינוח ויש גם מנות ילדים ואם רוצים אפשר להזמין גם יינות.

מכיוון שהמטבח הישראלי היום, הוא ערב רב של עדות וטעמים, אפשר להזמין מנות מיוחדות מהמגוון העצום של קייטרינג ירושלים, אשר מקורן במטבחים עדתיים, אבל הפכו להיות הקולינריה של קיבוץ הגלויות. בין סוגי הסלטים: סלט גזר מרוקאי, חציל איטלקי, סביח, חציל רומני, מטבוחה, סלט טאבולה, סלט טורקי, סלט תורשי, וולדרוף ועוד.

בין מנות הפתיחה אפשר למצוא גפילטעפיש שהיום כל עם ישראל אוהב ולא רק עדות האשכנז, מצד שני דג נסיכת הנילוס ברוטב מרוקאי, קציצות דגים מהמטבח המרוקאי או ברוטב ספרדי, מנות אסייתיות, קוסקוס כמובן, אושפלו, מג'דרה ותוספות מירקות וקטניות שונים.

בכל אירוע של קייטרינג ירושלים מספק הקייטרינג גם כלים חד פעמיים ברמה גבוהה כולל סכו"ם צלחות, מפות, מפיות, כוסות וגם כלי הגשה.

אתם לא צריכים לעשות שום דבר, רק להזמין אוכל מוכן בירושלים ולהתחיל ליהנות מהאוכל.

טריות, גיוון וטעמים מיוחדים

לכל בשלנית יש את היד שלה, כלומר זו היד שמסוגלת לערבל, לבחוש ולהכין את המנה ממש כמו שהבשלנית בעלת הניסיון עושה. זה מה שעושה את ההבדל בין טעם של כל סלט, כל מנת פתיחה, מנה עיקרית ועוד.

הדבר הכי חשוב של קייטרינג ירושלים זה הגיוון העצום במנות וגם הטריות של המוצרים ללא פשרה ומהאיכות הכי גבוהה. זה מה שנותן את הטעם, הריח והארומה של כל מנה וזה מה שהופך כל אירוע של הקייטרינג הזה לחגיגה של טעמים מתפוצצים בפה.

יש לכם אירוע בר מצווה בכותל, מארגנים ארוחה? יש לכם יום נישואין, חנוכת בית, יום הולדת, אל תנסו לעשות את זה לבד בבית. קייטרינג ירושלים ירים לכם אירוע בלתי נשכח, הכי מגוון, הכי טעים והכי מותאם לכיס שלכם.

הים בעידן בו כולם עובדים, מגדלים ילדים ומתרוצצים ממקום למקום, באמת שכל מה שאתם צריכים זה להתחיל לחשוב שכל אחד צריך לעשות את מה שהוא יודע, ואם יש לכם אירוע בירושלים ואתם רוצים לארגן גם ארוחה, לכו על הטוב ביותר.

 

קייטרינג ירושלים קייטרינג ירושלים קייטרינג ירושלים

מאמרים נוספים