אוכל מוכן לשבת – רק בבית הכרם!

אוכל מוכן לשבת בבית הכרם

השבוע מתחיל, המרוץ אחרי העבודה, ילדים, סידורים ועוד…!

לא שמים לב והשבוע נגמר, כל השבוע הצלחנו לשרוד על מזון ואוכל שטרחנו ודאגנו שיזין אותנו, אבל בשבת, בשבת אנחנו רוצים לנוח! לא רוצים, חייבים!

אוכל מוכן לשבת הינו פתרון המאפשר לכם לנוח בשבת ולאכול מאכלים שלא הייתם מבשלים בעצמכם, אוכל מוכן לשבת חוסך המון זמן, המון התעסקות ולא מעט ריחות ולכלוך. אוכל מוכן לשבת במלכה גריל ותבשיל יזכיר לכם טעמים נשכחים של בית. תוכלו לשבת בנחת עם משפחתכם וקרוביכם וליהנות מאוכל טעים ומזין שיתן לכם אווירה טובה.

אוכל מוכן לשבת בבית הכרם מזמינים ממלכה גריל ותבשיל

מלכה גריל ותבשיל ממוקמת בשכונת מלחה הציורית בירושלים של פעם, מלכה מציעה אוכל מוכן לשבת, מגשי אירוח עשירים, ארוחת צהריים חמות, אירועי ערב מושקעים בהתאמה אישית, קייטרינג שף כולל צוות וגם ארוחה במשלוח עד לבית. המקום כשר בהשגחת הרבנות ירושלים בתעודה מהודרת עם כשרויות שונות, ירק גוש קטיף ובישול ישראל לחומרה.

אם אתם דואגים לבשל לפני שהילדים חוזרים ממוסדות הלימוד ואוהבים את הריח שמתפזר ונותן תחושת חמימות וביתיות שאתם רוצים שילדיכם יזכרו, את הריחות, הטעמים והפינוקים.
כמובן שלכך לא יהיה תחליף, אבל בשבת אנחנו יכולים לפתוח את הגיוון הקולינארי של הבית, להוסיף ריחות וטעמים לזיכרונותיהם, כדאי שתמשיכו לבשל במהלך השבוע, ובשבת תתפנקו כי לרוב ככה זה עובד.

בעבר רב הנשים לא נהגו לעבדו והמושג אוכל מוכן או אוכל מוכן לשבת כמעט לא היה קיים, הסבתות  היו לעיתים מבשלות בסירים ענקיים אוכל מסורתי טעים ואיכותי,. ממש אוכל של בית.
אוכל מוכן לשבת לא היה מקובל, אוכל היו מבשלים בבית.

ענף האוכל המוכן ובפרט אוכל מוכן לשבת ולאירועים קטנים החלו להתפתח ותפוס תאוצה, בתחילה היו קונים ממסעדות טייקאווי לעיתים היה מדובר על ג'נק פוד, ולאט לאט החלו להיפתח חברות אוכל מוכן, המתמחות בבישול לאירועים בשריים או חלביים ויש שמתמחים באוכל מוכן לשבת.

כיום עם הלחץ היומיומי שנשים וגברים חווים במהלך השבוע, הצורך בקנית אוכל מוכל לשבת הינו גלגל הצלה של ממש ולא בגדר מוגדר כפינוק או עצלנות, אישה שעובדת קשה כל השבוע בבית ומחוצה לו, ויש לה יום חופשי אחד בשבוע מעבודתה לרוב יהיה יום שישי, כעת היא צריכה להחליט מה לעשות ביום זה, לבשל? לנקות? להתאוורר ולמלא מצברים? קניות?

נכון להיום אוכל מוכן לשבת, הפך אצל הרבה נשים למטלה קצרה, פשוטה ומשתלמת ביותר, מכיוון שאותה אישה שעבדה קשה כל השבוע כעת יכולה למחוק מטלה מאוד ארוכה, שגוזלת לא מעט זמן מהיום החופשי שלה, היא לא צריכה לקנות מצרכים ולבשל, היא צריכה בסה"כ להתקשר להזמין ולבוא לאסוף את האוכל לשבת על הדרך, בזמן שהיא נהנית מיום חופשי נטול דאגות והכנות.

מה חשוב באוכל לשבת בבית הכרם

מאוד חשוב לוודא שהאוכל המוכן שקונים מתבשל בתנאים סניטרים טובים, שיש לעסק רישיון עסק ורישיון של משרד הבריאות, תעודות כשרות וכמובן את התנהלות הצוות עם המזון וכדומה.
על מנת לגוון בתזונה בריאה מאוד מומלץ לקנות אוכל מוכן איכותי ומזין גם באמצע השבוע, בבתים רבים אין פנאי לבשל אוכל ביתי באמצע השבוע. אם גם אתם מהבתים האלו הפתרון הבריא ביותר הוא למלא את המקרר באוכל מוכן מאשר להזמין מאכלים פחות בריאים, חשוב לבדוק שהאוכל ביתי וללא חומרי שימור או תעשיה, מאכלים מוכנים, דגים, עוף אמיתי, ממולאים ועוד, כל אלה נשמרים היטב במקרר ובמקפיא ומהווים אוכל מזין לאמצע השבוע.

אוכל מוכן לשבת – רק בבית הכרם!!!

כמו כל דבר בחיים הכל במינון נכון, כשאתם קונים אוכל מוכן לשבת, גוונו במאכלים שלא הייתם טורחים עבורו או שאתם ממש אוהבים ואין לכם זמן להכינם, אבל את המאכלים שאתם ממש טובים בהכנתם אל תפסיקו להכין!

מאמרים נוספים