אוכל מוכן לבת מצווה בירושלים

קייטרינג ירושלים

הבת האהובה שלנו קארין הגיעה לגיל שמסעיר כל ילדה היום – בת מצווה. כל אמא תוכל להזדהות איתי כמה כאב ראש זה לארגן היום בת מצווה לילדה שלה – הפקה מכאן ועד הודעה חדשה עבור החברות, הכיתה ובעיקר השואו שהילדות של היום כל כך אוהבות. אבל אנחנו כמשפחה מסורתית רצינו ארגן גם אירוע נוסף וקצת אחר למשפחה הקרובה – ארוחת צהריים עם אוכל מוכן לבת מצווה ליד הבית שלנו בירושלים.

קייטרינג ואוכל מוכן מומלץ לאירוע בת מצווה בירושלים

הדירה שלנו לא גדולה מספיק לארגן בת מצווה אז חשבנו על גני אירועים אבל הכל היה יקר מדי. ואז קיבלנו המלצה חמה לנסות את מלכה רגיל ותבשיל, מסעדה מוכרת בירושלים שכבר אכלנו בה ואהבנו מאוד. אנשים שכבר עשו אירועים בירושלים הבטיחו אחלה קייטרינג ואוכל ביתי מדהים. עכשיו רק נשאר לסגור איפה יהיה האירוע.

אירוע במסעדה עם חדר פרטי וחצר

ואז כשדיברנו עם האנשים הנהדרים של מלכה גריל, הם העלו הצעה: בואו תעשה את בת המצווה אצלנו במסעדה. סיפרו לנו שיש חדר פרטי שיכול להכיל 60 אורחים, חצר גדול עם בריכת מים ומדשאות והכל בשכונת מלחה בירושלים שקרובה מאוד לבית שלנו.

אז הסכמנו. זאת היתה החלטה מעולה שלי, אני יכולה להתגאות בזה והאירוע היה כל כך טוב שאני חייבת להמליץ על מלכה גריל ועל הקייטרינג המושלם שלהם. השף אוהד ונסו התגלה כאיש חם ונעים והוא בישל לנו אוכל ביתי שאי אפשר למצוא בשום מקום בירושלים.

אוכל ביתי טעים ומזין

האוכל היה לא רק טעים אלא גם כשר בהשגחת הרבנות וזה חשוב לנו מאוד בתור משפחה שומרת מסורת. אני חייבת להתעכב על האוכל כי תפריט כל כך מגוון לא ראיתי בחיים באירועים ובטח לא בקייטרינג. שלטים, מנות בשר, עוף, דגים, מנות ראשונות, קינוחים, מאפים, ממולאים – מלכה גריל נתנו לאירוע שלנו שפע טעמים של אוכל ביתי מושלם עם כל המנות מהמטבח המרוקאי שאנחנו אוהבים ומכירים.

וזה לא רק טעים. אומרים שכל אירוע טוב מצליח הרבה בגלל הלוקיישן. אז מלכה גריל היה המקום המושלם לאירוע הבת מצווה המשפחתי, שילוב של חדר פרטי בפנים וחצר נהדרת בחוץ. היה גם יום יפה וכל המשפחה היתה מרוצה.

אפילו הבת שלי, שעבורה הבת מצווש זה בעיקר האירוע עם החברות, הודתה שהאירוע למשפחה היתה כיף וטעים. אז בפעם שאתם מחפשים אוכל מוכן לאירוע בירושלים פשוט תבחרו במלכה גריל ותבשיל. באהבה ממני, אהובה בן דוד מירושלים.

מאמרים נוספים