מלכה גריל ותבשיל

מלכה גריל ותבשיל ממוקמת בשכונת מלחה הציורית בירושלים של פעם. מלכה מציעה אוכל מוכן לשבת, מגשי אירוח עשירים, ארוחת צהריים חמה, אירוע ערב מושקע בהתאמה אישית, קייטרינג שף כולל צוות וגם ארוחה במשלוח עד לבית. המקום כשר בשגחת הרבנות ירושלים בתעודה מהודרת עם כשרויות שונות, ירק גוש קטיף ובישול ישראל לחומרה.

אוכל מוכן בירושלים
אוכל מוכן בירושלים
התמחות ישראלית

המטבח של מלכה בניהולו של השף אוהד ונסו המוביל תפיסה קולינרית ללא פשרות בשילוב אוכל טרי ומוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר בשלב תכנון האירוע ובליווי אישי לאורך כל הדרך.

על השף

אוהד-יליד ירושלים, רכש את אהבתו לאוכל בבית סבתו המתגוררת באיזור שוק מחנה יהודה הססגוני. עוד בתור ילד הוא מספר: "הצבעים, הריחות, האנשים והאווירה של השוק הם אלו שהטביעו בי את הרצון והתשוקה להיכנס לעולם המיוחד הזה". את הכשרתו החל בקייטרינג גורמה "פרי הארץ" תחת השף רובי פורטנוי ובהמשך לכך החל את לימודיו בקולינריה במכללת הדסה במגמת מלונאות ואומנות הבישול.

 

משם התקדם במעלה הסולם אל בית המעיין שבשכונת עין כרם הציורית עם השף אורן חמו. התחנה הבאה הייתה מסעדת לה גוטה המיתולוגית בעלת שם דבר בעולם הקולינריה הירושלמי-צרפתי תחת השפית גוטה בן שמחון, שם ניצח על המטבח לאורך שנים.

 

אל שכונת מלחה שם פעמיו אל עבר קפה תמרה -מסעדה חלבית שכבר הפכה למוסד ירושלמי בשנים אלו. משם הייתה הדרך סלולה להגשים את חלום הילדות שלו – להביא את הטעמים מבית סבתא אל השולחן שלכם עם תפיסה קולינרית עכשווית ובטעם של פעם כאחד.

אוכל מוכן בירושלים
גלריית אירועים